Luksusowe wakacje

Jeśli chodzi o wyjazd na narty, Szwajcaria jest to miejsce, które ma reputację jako plac zabaw dla dzieci z bogatych i sławnych domów. Czy to jest zasługa wspaniałych dzieł filmowych sławiących przepiekne kurorty w Alpach w scenach filmowych (Heidi, On Her Majesty’s Secret Service), jej klientów (Beckhams jako jeden z ostatnich przykładów), jego wspaniałe, majestatyczne krajobrazy lub jej prestiż (St. Moritz gościł Wyjazdy narciarskie od 1864) , trudno powiedzieć.

Niezależnie od powodu wizyty i popularności dzieci bogatych i sławnych, Alpy Szwajcarskie są miejscem z wyboru dla koneserów narciarstwa. W wyniku tego, nie jest łatwo zarezerwować domek na narciarski wypad, jak również często nie są dostępne w kurorcie. Dla tych, którzy nigdy nie doświadczyli luksusowego urlopu narciarskiego, chatki narciarskie luksusowe zazwyczaj posiadają  prywatnego kucharza, pełny zakres technologicznych i wyposażenie (iPody, telewizory HD) i relaksacyjny (sauny, jacuzzi) i oczywiście kierowca. Mogą być dostępne dla dzieci, eskorta, jak również szkółka narciarska na wakacje rodzinne i wiele innych rzeczy w zależności od wymagań gwiazd. Potraktujcie to jak pobyt w 5-gwiazdkowy hotelu, gdzie ma się zezwolenie na rajd do lodowca.

St Moritz jest jednym z głównych ośrodków narciarskich w Szwajcarii, nie tylko dlatego że otwarty jest od 1864 roku, ale również dlatego że był gospodarzem Zimowych Igrzysk Olimpijskich w 1928 i 1948 z góry Zermatt oferuje najbardziej spektakularne widoki, a dodatkowo będąc na tej górze siedzi się w cieniu imponującej wielkości Matterhorn.
W pobliżu drugiego kurortu, Saas Fee znajdziemy 13 szczytów osiągając 4000 metrów nad poziomem morza dla niektórych są to niezapomniane wrażenie i widoki. Właściwie chyba dla każdego. W rodzaju otoczenie, że tylko Alpach Szwajcarskich może zaoferować, z długą i wspaniałej historii i świadczenia dla bogatych i sławnych, w zależności od sezonu na razie kończy się sezon letni ale kto chce się włączyć do grup narciarskich na urlop zimowy już powinien zapisywać się do kolejki.

Napisz komentarz

Musisz się zalogować żeby móc komentować.


Sonda

Ulubione miejsce zakupów?

Wyniki

Loading ... Loading ...
Najnowsze komentarze
Market czy sklepik?