Trendy w modzie

Trend mody w samochodach nadchodzi już z Bollywood, a jest to projekt nowego spojrzenia w kierunku samochodu. Ludzie mają tendencję do naśladowania stylu, ubrania, a nawet samochodów z jakich korzystają na świecie znane osobistości, gwiazdy i gwiazdki w Bollywood. Indyjskie gwiazdy wiadomo, że są prawdziwym uosobieniem luksusu, posiadające flotę luksusowych samochodów . Liczoną w wysokich liczbach i prawie ze wszystkich istniejących markach samochodów luksusowych na światowym rynku przemysłu samochodowego Poznajmy, niektóre z bardzo popularnych gwiazd indyjskich i ich ulubione samochody. Dyskusja na temat popularnego projektu indyjskiego samochodu, Dilip Chhabria. Jest on czułym właścicielem Aston Martin DB7 Vantage, kompletny pakiet delikatny agresji, płynnych liniach, a Brytyjczycy elegancji. Tego wielkiego projektanta ma również swój wspaniałe wrażenia z jazdy w innych samochodów premium wykonawczych jak Mercedes-Benz Klasy C, Mercedes-Benz SLK i BMW 5 Series. What he loved and rejoiced the most is his old Tata Sierra. Co kochał i cieszył się najbardziej, to jego stary Tata Sierra. To najbardziej popularny indyjski aktor, Sanjay Dutt, gwiazda z gwiazdą wśród samochodów w swoim garażu. , które posiada i jest z nich dumny, zwłaszcza ze swoich czarny Mercedesów, używa ich do codziennych dojazdów do pracy. Również ma czarnego Lexusa, używa go do poruszania się poza Bombajem i a na końcu czarne BMW. Czarny wydaje się być jego ulubionym kolorem w samochodach, wpływa to na popyt czarnych samochodów pośród wszystkich jego fanów i sympatyków.
Mówiąc o Big B indyjskiego przemysłu filmowego, Amitabh Bachchan, jego garaż zapleniają luksusowe samochody. Są nimi Rolls Royce Phantom, BMW, Lexus, i Bentley Continental Flying Spur.

Bentley to samochód darowany przez Amitabh synowi Abhisekh Bachchan w jego 31 urodziny.Jeśli chodzi o podjęcie decyzji o zakupie samochodu luksusowego, gwiazdy zawsze wolą Mercedes-Benz i Lexusa. Te dwie popularne marki cieszą się niesłabnącym wzięciem pośród celebrytów i gwiazd w Indiach.

Napisz komentarz

Musisz się zalogować żeby móc komentować.


Sonda

Ulubione miejsce zakupów?

Wyniki

Loading ... Loading ...
Najnowsze komentarze
Market czy sklepik?