Przeceny

Najlepszym okresem na robienie zakupów w dużych ilościach jest czas, kiedy są przeceny. Jest to zazwyczaj koniec konkretnego sezonu. Na przykład, jeśli zamierzamy kupić sobie ubrania na okres zimowy, to najlepszym miesiącem na robienie zakupów jest styczeń. Dokładnie koniec stycznia, początek lutego. Wtedy można się spotkać z dużymi zniżkami cen. Być może niektórzy mają do tego podejście takie, że już się nie opłaca kupować ubrań na zimę, skoro już się ona kończy, ale tak naprawdę będzie jeszcze ona trwać przez parę miesięcy.

Producent sukien ślubnych oferuje pojedyncze modele sukienek. Efektowna suknia ślubna to podstawa, podobnie jak pasmanteria. Suknie ślubne najczęściej są białe lub kremowe.

I kto powiedział, że nie można z tych ubrań skorzystać w przyszłym sezonie. Ponadto w wielu centrach handlowych ze zniżkami można się już spotkać na początku stycznia, gdyż w lutym wchodzą nowe kolekcje na wiosnę. Podobnie sytuacja wygląda, gdy kończy się lato. Tak naprawę pora letnia jest jeszcze we wrześniu, ale w sklepach o tej porze można zobaczyć, tylko jesienne ubrania. Natomiast koniec lipca i początek sierpnia to już zniżki i przeceny.

Jest to właściwie dobra metoda, tylko trzeba wykazać się cierpliwością, by nie kupować za dużo na początku sezonu. Oczywiście, jeśli nie chcemy wydać za dużej ilości pieniędzy. Kobietom może być ciężko się oprzeć, gdy w sklepach widoczne są nowe rzeczy. I jak tu się oprzeć. Chociaż wielu mężczyzn również ma słabość do kupowania ubrań. Z przecenami w sklepach i innego rodzaju zniżkami można się spotkać także przy artykułach spożywczych. Jest to zazwyczaj spotykane przy tych produktach, na które nie ma dużego popytu lub zbliża się koniec ich daty ważności. Jeśli klient zauważy napis z dużych liter, że jest przecena to od razu inaczej reaguje. Często też decyduje się na zakup nie ze względu, ze potrzebuje, tylko, że jest okazja. Te wszystkie zagrania są związane z marketingiem i nie wiedzieć, dlaczego, klient nieustannie daje się na nie nabrać. Jest wiele metod, by zachęcić do kupienia czegokolwiek. Są także różne promocje, które polegają na tym, że jeśli kupi się jeden produkt, to do tego jest drugi gratis. To również jest kuszące. Klient wtedy sugeruje się tym, że będzie miał dany produkt na dłuższy czas.

2 komentarze to “Przeceny”

Napisz komentarz

Musisz się zalogować żeby móc komentować.


Sonda

Ulubione miejsce zakupów?

Wyniki

Loading ... Loading ...
Najnowsze komentarze
Market czy sklepik?