Klasyka w modzie

Klasyka zawsze była, jest i będzie. Nigdy nikogo nie zawiodła, a wręcz czasem ratowała z opresji. W modzie klasyka jest gwarantem gustu oraz smaku, zarówno jeśli chodzi o ubrania jak i np. pierścionki, torebki czy też okulary.

Często pojawia się dylemat, co włożyć na wieczorne spotkanie a jaka będzie idealna sukienka na wesele. Wysokie szpilki, ładna kopertówka, piękna biżuteria stworzą idealną stylizację na wieczór. I tutaj najlepszym rozwiązaniem jest „mała czarna”, która powinna znaleźć swoje miejsce w każdej garderobie kobiety. „Mała czarna” wcale nie musi być czarna.
Najważniejszy w niej jest fason, który jest prosty i niewysublimowany, bez niepotrzebnych ozdób, gdyż taka sukienka dzięki dodatkom za każdym razem będzie inna i elegancka, i może służyć nawet przez kilka lat.

Taka sukienka nada się nie tylko na wieczorne spotkanie, ale także w połączeniu z kilkoma elementami, delikatną biżuterią czy marynarką okaże się świetnym zestawieniem nadającym się do pracy. W pracy obowiązuje dress code, zatem w tym przypadku ozdobna i błyszcząca biżuteria nie będzie najlepszym rozwiązaniem, dlatego lepiej zostawić ją na inną ważną okoliczność.

Comments are closed.


Sonda

Ulubione miejsce zakupów?

Wyniki

Loading ... Loading ...
Najnowsze komentarze
Market czy sklepik?