Długie sukienki i spódnice

 

Hitem tegorocznego lata mają być sukienki i spódnice o długości maxi, są to modne ubrania, które trafiły na sprzdaż. Jest to moda, która się bardzo szybko przyjęła – wiele osób uważa, że taką kreację mogą założyć bez względu na okazję, podobnie jak niektórzy zakładają koszulki. Dzięki temu będziemy widywać długie sukienki coraz częściej. Na pewno warto tylko dobrać model do okazji. Przykładowo na rozmowę kwalifikacyjną lepiej jest założyć długą sukienkę lub spódnicę w jednolitym kolorze, bez zbyt dużej ilości ozdób, czasem warto też odwiedzić takie miejsce jak pasmanteria i znaleźć ciekawe dodatki.

Dzięki temu na pewno będziemy wyglądać oryginalnie i i interesująco. Modne są również asymetryczne kreacje, czyli sukienki długie z tyłu, a z przodku krótki. Mogą je nosić kobiety, którym zależy na tym, aby pokazywać zgrabne nogi. Długie sukienki można zestawiać z butami na koturnie – dzięki temu sylwetka ni będzie się wydawała być za ciężka.

Dobrze wyglądają także z krótkimi dżinsowymi kurtkami – można je nosić, kiedy zrobi się trochę chłodniej. Aktualnie sukienki maxi są przebojem sezonu, dlatego bez trudu można kupić dowolny model w sklepie – na pewno warto się nimi zainteresować, aby wyglądać modnie i ciekawie.

Comments are closed.


Sonda

Ulubione miejsce zakupów?

Wyniki

Loading ... Loading ...
Najnowsze komentarze
Market czy sklepik?