Co kupić mężowi w prezencie

I znowu zbliżają się urodziny męża, i znowu nie wiem co mam kupić, bo gdy go zapytam, to stwierdzi, że wszystko ma. Wiele z was ma podobny problem? Dlaczego mąż nie może ułatwić zadania i wprost powiedzieć, czego potrzebuje, a co mu się z pewnością nie przyda. Często lista pomysłów kończy się na tych dwóch rzeczach: koszula lub krawat. Ale ile razy można to samo kupować? Auto przecież ciężko kupić. Dać pieniądze i niech sobie kupi co chce i co mu się najbardziej przyda, to chyba również nie jest najlepsze rozwiązanie. Bielizna męska, bielizna damska sklep internetowy, bielizna nocna są to piżamy i koszule nocne. Panowie lubią cienkie piżamy na lato oraz grube piżamy w zimie. Bielizna nocna damska jest elegancka i na pewno zdobi damskie ciało.

Może warto zastanowić się nad zorganizowaniem przyjęcia niespodzianki? To zależy też, jaki jest małżonek. Jeśli należy do osób, która nie lubi świętować swoich urodzin, to przyjęcie niespodzianka może się okazać nietrafione. Natomiast, jeśli jest to to dusza towarzystwa, to jak najbardziej, jest to świetny pomysł. Jak takie przyjęcie zorganizować? Musi być to pełna konspiracja. Oczywiście wszyscy musza wiedzieć, a najbardziej zainteresowany, czyli jubilat, nie może się niczego domyślać. Jeśli zechcemy zorganizować przyjęcie niespodziankę w domu, to może być ciężko, jeśli mąż spędza w nim wiele czasu. Łatwiej jest wynająć jakiś lokal, gdzie wszyscy goście będą już czekać. Teraz trzeba znaleźć sposób, aby zaciągnąć jubilata w to miejsce i się niczego nie domyślił. To wszystko zależy od okoliczności, planu działania i przebiegu dnia, a przede wszystkim od osoby zainteresowanego. Na przyjęciu urodzinowym nie może zabraknąć tortu.

Dla małżonki, który potrafi wspaniale piec ciasta, nie powinno to stanowić większego problemu. Ale jak to zrobić, by mąż nie zauważył i się niczego nie domyślił. Można zakupić składniki i zlecić to innej dobrej gospodyni domowej. Przyjęcie samo w sobie powinno być tak znakomitą niespodzianką, więc dodatkowy prezent od żony nie musi być ambitny. Jak najbardziej, miło by było dać coś praktycznego, ale organizacja takiego przyjęcia jest doskonałym sprawdzianem, na to, jaką kreatywnością dysponuje żona. Oby tak dalej. Teraz pora na rewanż ze strony małżonka.

Napisz komentarz

Musisz się zalogować żeby móc komentować.