Prenumerata czasopisma

Jeśli regularnie czytamy i kupujemy jakieś czasopismo, to powinniśmy jak najszybciej poszukać sobie możliwości prenumerowania go, ponieważ bardzo dużo możemy wówczas zaoszczędzić. Zazwyczaj wygląda to tak, że płacimy za rok, ale mniej niż kosztuje ono w sklepie, a dodatkowo możemy liczyć na darmową wysyłkę prosto do domu.

Tak, prenumerata polega na zakupieniu pisma na rok, ale otrzymywaniu go co miesiąc czy co tydzień prosto do domu. Jest to zależne od tego czy mamy do czynienia z tygodnikiem, czy miesięcznikiem. Jeśli będziemy mogli sobie pozwolić na znalezienie dla siebie ulubionej gazety i prenumerowanie jej, to będziemy z pewnością mogli liczyć na regularne jej dostawy bez konieczności szukania jej w kiosku. Jeśli mamy ochotę na prenumerowanie i pismo to umożliwia, to powinniśmy zawsze na którejś ze stron znaleźć druk do wypełnienia i wysłania do redakcji.

Tam po otrzymaniu zapłaty za naszą prenumeratę, będzie przygotowany harmonogram wysyłek i będziemy już mogli cieszyć się nową gazetą, która przyjedzie sama do naszego domu. Nie musimy nigdzie chodzić oraz nie musimy sobie radzić z tym, co jest najgorsze, czyli z wybieraniem się do kiosku w celu znalezienia naszej gazetki. Bardzo ważne jest dokładne przemyślenie czy chcemy otrzymywać tą konkretną gazetę, ponieważ już nie możemy z tego zrezygnować, a przynajmniej nie będziemy mogli odzyskać pieniędzy. Jeśli będziemy mogli nawet zrezygnować, to i tak raczej będzie problem ze znalezieniem się naszych pieniędzy z powrotem na koncie. Ale w takim wypadku nie możemy się dziwić, ponieważ wysyłając pieniądze opłacamy z góry usługę wysyłania do nas czasopisma i jeśli z tego zrezygnujemy, to będziemy mogli powiedzieć, że go nie otrzymujemy, ale i tak pieniądze zostały już zużyte na wszelkie przygotowania do wysyłek, a jeśli nie to i tak podpisujemy zobowiązanie do prenumeraty rocznej. Dlatego należy powiedzieć, że prenumerata jest bardzo dobrym rozwiązaniem, ale należy się dobrze zastanowić nad tym, czy na pewno jest to odpowiedni tytuł, ponieważ nie będzie już odwrotu.

Napisz komentarz

Musisz się zalogować żeby móc komentować.


Sonda

Ulubione miejsce zakupów?

Wyniki

Loading ... Loading ...
Najnowsze komentarze
Market czy sklepik?