Diamenty

Luksus, przepych, miliony na kontach i nieodłączne diamenty. Ten szlachetny kamień podbił cały świat i zawładnął sercami kobiet. Diamenty są wieczne i wiele wojen odbyło się za ich sprawą jak i bardzo wiele osób straciło przez nie życie. Najdroższe diamenty n świecie są wart fortunę. W tym artykule opiszę 5 najdroższych diamentów na świecie. Biżuteria, która jest podziwiana i ładna to szerokie pojęcie, jak szerokie są gusta ludzi. Ogólnie biżuteria obejmuje bardzo szeroką gamę. W jej zakres wchodzą wszelkiej maści kolczyki, pierścionki, naszyjniki i wiele, wiele innych rzeczy. Poznajcie pięć najdroższych a zarazem najbardziej porządanych przez kobiety z całego świata ozdób.

Chopard Blue Diamond Ring

Jest to owalny pierścionek z brylantem, który ma trójkątny kształt. Dodatkowo w pierścionku znajdziemy setkę małych diamentów umieszczonych w paśmie osiemnasto karatowego złota. Białego złota. Jest to pierścionek, który może być alternatywą dla bogaczy w zamian za tradycyjny pierścionek zaręczynowy. Koszt tego pierścionka może przyprawić przeciętnego człowieka o atak serca. Jego cena to szesnaście milionów dolarów.

Kolejne cudo na tej liście to pierścionek Gerrard Heart of the Kingdom Ruby.

Istnie królewski pierścień, osadzony w nim birmański rubin posiada 40,63 karata. Dodatkowo jest otoczony diamentem, ale diamentem nie byle jakim bo 155 karatowym. Birmański Rubin to jeden z najbardziej cenionych kamieni szlachetnych świata. Ceniony jest ze względu na swoją barwę, bardzo krwistą. Czerwony krwisty rubin.

Diamond Dro Earrings by Harry Winston to kolejny na liscie pożądanych. Firma Winston jest bardzo dobrze znaną firmą wśród amerykańskiego showbiznesu.Nosiły ją m.in. Madonna, Katharine Hepburn czy Michelle Pfeiffer. Kultowe kolczyki tej firmy, które powstały w roku 2006 pod nazwą Diamond Drop Earrings, mają kształt przypominający gruszkę i składają się z dwóch diamentów. W obu kolczykach ogólnie jest 60 karatów diamentu. Można je zakupić w Beverly Hills, koszt pary to 8,5 miliona dolarów.

Napisz komentarz

Musisz się zalogować żeby móc komentować.


Sonda

Ulubione miejsce zakupów?

Wyniki

Loading ... Loading ...
Najnowsze komentarze
Market czy sklepik?