Strój i jego znaczenie

19W dzisiejszych czasach zarówno kobiety jak i mężczyźni chcą dobrze, stylowo i modnie wyglądać. Strój ma duże znaczenie w zewnętrznym wyglądzie. Ubiór można powiedzieć, że jest poniekąd wizytówką człowieka, mówi się „jak cię widzą, tak cię piszą”.

Ludzie czasami nie oceniają innych obiektywnie, ponieważ sądzą ich po wyglądzie, po tym jak się ubierają, co noszą na sobie, a przecież strój nie odzwierciedla prawdziwej duszy człowieka. Owszem, jest również tak, że po ubiorze można ocenić na przykład, kto jakiej muzyki słucha lub co robi w życiu.

Na ulicach można spotkać ludzi, którzy poprzez swoje kolorowe charakterystyczne ubrania, kroje czy styl wyrażają siebie, swoją osobę, a można i napotkać takich, którzy niechętnie chcą zaistnieć na pierwszym planie- szare myszki.

Każda osoba także ma swój własny styl, posiada stroje, które może niekoniecznie zawsze są modne, ale nosi je, ponieważ je lubi.

Trendy non stop się zmieniają, więc ci, którzy chcą być na topie muszą śledzić modę, co się w niej zmienia, co w danym sezonie jest modne, jakie kolory, kroje, materiały.

Comments are closed.


Sonda

Ulubione miejsce zakupów?

Wyniki

Loading ... Loading ...
Najnowsze komentarze
Market czy sklepik?